ניכיון צ'קים

לייעוץ חינם התקשרו
073-779-4624
או השאירו פרטים

כמה פעמים קיבלתם צ'קים דחויים וחלמתם שתבוא איזו פיה ותהפוך אותם לכסף מזומן, כאן ועכשיו? ובכן, אין צורך לחלום יותר. המומחים בפורטל Logicash מציידים אתכם במידע המקיף הדרוש להבנת ההתנהלות הנכונה כשאתם מבקשים לבצע ניכיון צ'קים בעמלות הכי נמוכות.

בעלי עסקים רבים בארץ עובדים עם ספקים וסיטונאים בהתנהלות כלכלית המאופיינת במתן צ'קים (המחאות), ושיטת התנהלות זו עלולה להכביד באופן משמעותי על העסקים הישראליים, ובמיוחד על בעלי עסקים קטנים, היות וברוב המקרים ההמחאות ניתנות למועדים דחויים, בעוד שההוצאות השוטפות מתנהלות בהווה.

הפער שבין מועד פירעון הצ'ק לבין הצורך העכשווי בהזגת כסף מזומן, עומד בבסיס פירוש המונח 'ניכיון צ'קים', בו עוסק מאמר זה.

 

ניכיון צ'קים: מקבלים את הכסף עכשיו

בתהליך זה, יש לכם אפשרות לקבל את הכסף הנקוב בצ'קים, באופן מידי, במקום להמתין לתאריך הפירעון שלהם. יועצים כלכליים מבצעים עבורכם בדיקה, על בסיס הצלחה בלבד, מול כל הגופים הפיננסיים בישראל, ומכוונים אתכם על הגוף שאצלו ניתן יהיה לבצע ניכיון צ'קים בעמלות הכי נמוכות.  

כלומר, אתם מציינים את פרטי הצ'ק ואת הפרטים שלכם, והיועצים באתר Logicash מציעים שירות של השוואה בין המוסדות הפיננסיים למציאת המקום בו ניתן לנכות את הצ'ק, בעלויות הנמוכות ביותר. בואו נחדד את זה: אין צורך להמתין עד שיגיע מועד פירעון הצ'ק, ואפשר לקבל כעת את הסכום הנקוב בו, בניכוי הריבית שחלה מרגע קבלת הכסף ועד שמגיע מועד הפירעון הנקוב בצ'ק.

 

צ'ק דחוי הופך לכסף מזומן

זוהי צורת מימון שבה, בתמורה לריבות שנקבעת בגובה מסוים, בעל העסק יכול לקבל את ערך הצ'ק הדחוי במזומן. ולא. זהו אינו תחום התנהלות של השוק האפור, אלא שיטת עבודה חוקית לחלוטין.  

רוב הפעילות בתחום ניכיון צ'קים מתבצעת בבנקים, שמחזיקים בנתח העומד על כשמונים אחוזים מהתחום. גופי מימון שונים הפועלים בארץ מנהלים את עשרים האחוזים הנותרים של התחום, כגון גופי מימון חוץ בנקאי וחברות כלכליות העוסקות בניכיון צ'קים, וכולם פועלים באופן מאורגן תחת הפיקוח של משרד האוצר.

לגופי מימון אלו יש רישיון מטעם הממשלה לביצוע פעילות ניכיון צ'קים, והם פועלים במסגרת החוק לאיסור הלבנת הון.

 

אין צורך בהלוואות

כך שמצד אחד, בעלי עסקים שמחזיקים בצ'קים שמועד פירעונם הוא בסוף החודש או אפילו בעוד מספר חודשים, יכולים לקבל תזרים מזומנים עם בדיקת הצ'קים אותם הם מבקשים לנכות, מבלי לנסות להשיג את הפתרונות במקומות אחרים, כגון הלוואות מסוגים שונים.

אין צורך גם לחפש פתרונות מימון אחרים כמו למשל להשתמש בביטחונות אותם אתם שומרים כדי שתוכלו להשתמש בהם ב"יום גשום", או אם וכאשר תיקלעו למשברים בעתיד. אין צורך גם לפנות לחברות האשראי או לבנקים עם בקשה להגדלת המסגרת, ואין צורך להיקלע לחובות מורכבים.

אך היתרון המשמעותי ביותר של ניכיון צ'קים בריביות הכי נמוכות הוא שהעסק שלכם אינו עומד בפני סכנת סגירה, רק בגלל שאתם חווים קשיים עם תזרימי מזומנים.

 

והתהליך פשוט ביותר

תהליך ניכיון צ'קים בעמלות הכי נמוכות פועל באופן פשוט וקל. אם אתם מחזיקים בצ'קים דחויים ויש לכם צורך מידי בתזרים מזומנים, אתם מעבירים את הצ'קים שברשותכם לבנק או לחברה כלכלית המספקת שירותי ניכיון צ'קים, ועם בדיקה מקיפה של תקינותם, תוכלו לקבל לידיכם את הכסף המזומן בניכוי ריבית שנקבעת על ערך הצ'קים, אותה יש לשלם עד למועד פירעון הצ'ק.

בנקודה זו נכנסים לתמונה היועצים של פורטל Logicash, שבקיאים בתחום ויודעים מהם שיעורי הריבית הנמוכים ביותר אותם תוכלו להשיג בתהליך זה, ומיהם הגופים הנכונים לביצוע עסקאות ניכיון צ'קים.

 

ההיבטים המשפיעים על גובה הריביות

גובה הריביות והעמלות הנקבעים לניכיון צ'קים משתנה בהתאם לשני היבטים עיקריים:

 

הסיכון אותו נותן גוף המימון

חלק מהעסקים מתנהלים בתחומים המאופיינים עם רמת סיכון גבוהה מאחרים. כך, למשל, תחום המזון והמסעדנות נחשב לתחום שאינו יציב במיוחד, גם אם המסעדות פופולאריות ועובדות היטב.

לכן בעלי מסעדות המבקשים לבצע הליך ניכיון צ'קים, יקבלו את מבוקשם, כאמור לאחר הבדיקה המקיפה של הגופים הכלכליים, אך העמלות תהיינה גבוהות יותר בהשוואה לעמלות אותן יתבקשו לשלם בעלי עסקים שתחום פעילותם הוא בענפים יציבים יותר.

 

מועדון פירעון הצ'ק

ככל שהצ'ק ניתן למועד רחוק יותר, כך הריבית עליו תהיה גבוהה יותר.

אלא שגם אם תחום התנהלותכם מוגדר, לפחות בעיני הגופים אליהם אתם פונים לביצוע ניכיון צ'קים, כעסק שאינו יציב, עדיין תוכלו לקבל ריביות נמוכות ביותר עם עזרת היועצים בפורטל Logicash, שמבינים את השוק, בקיאים בשיעורי הריביות בתחום, ויכולים להפנות אתכם אל החברות המבצעות ניכיון צ'קים בעמלות הכי נמוכות.

 

חשיבות ההתייעצות עם המומחים

אם אתם בעלי עסקים שאוחזים בצ'קים שטרם הגיע מועד פירעונם, זה להתייעץ עם יועצים כלכליים על מנת להבין מי הגוף המתאים ביותר לביצוע ניכיון צ'קים בעמלות הכי נמוכות, על מנת לוודא שביצעתם עסקה עם הגוף הנכון, ושאכן העמלות אותן תידרשו לשלם, תהיינה בסכומים הנמוכים ביותר.

עם מילוי הפרטים שלכם בפורטל, נציגנו ישובו אליכם עם פרטים נוספים לגבי החברות עימן ניתן להתקשר בהסכמים לניכיון צ'קים בעמלות הכי נמוכות, ולקבל את הכסף של הצ'קים שלכם מיד, במקום, נניח, בעוד חודשיים-שלושה.